Business-VAN

Mercedes-Benz V-Klasse

Biznis Van Mercedes Benz triedy V je ideálnym vozidlom pre chauffeur service služby. Tento priestranný minivan je vyrobený s ohľadom na luxus a pohodlie cestujúcich. Vysoký komfort a moderné technológie robia z Mercedesu Benz V-Class najlepšiu voľbu pre skupinu cestujúcich, či väčšie množstvo batožiny.

moon chauffeur, bratislava vienna taxi

Hoher Standard, keine Kompromisse

Trieda V sa vyznačuje elegantným a sofistikovaným dizajnom, ktorý vám umožní pôsobiť profesionálne a elegantne. Interiér ponúka množstvo priestoru pre cestujúcich aj ich batožinu, čo z neho robí ideálne vozidlo pre služby, ako transfery z letiska, firemné cesty alebo konferencie.

S bezpečnosťou nikdy neexistuje žiadny kompromis, preto výrobca vozidiel Mercedes-Benz vybavil triedu V najmodernejšími bezpečnostnými prvkami, aby bola Vaša cesta pokojná a bezstarostná. Vozidlo obsahuje aktívne a pasívne bezpečnostné prvky, ako napríklad asistent jazdy, ktorý vám pomôže udržiavať bezpečnú vzdialenosť od ostatných vozidiel na ceste, systém upozornenia na nebezpečenstvo kolízie, ktorý vám dá varovanie v prípade nebezpečného priblíženia k inému vozidlu, a mnoho ďalších.

Sie sind sich nicht sicher, welche Fahrzeugklasse für Sie geeignet ist? Sehen Sie sich unsere Freigepäcktabelle an

GRÖSSE

 ABMESSUNGEN CM

10X Kabínový kufor

55×40×25

alebo 7X kufor strednej veľkosti (M)

66×44×27

alebo 6X kufor veľkej veľkosti (L)

75×52×31

alebo 5X kufor extra veľkej veľkosti (XL)

81×55×36

Die maximal zulässige Menge der einzelnen Gepäckarten wurde auf der Grundlage der durchschnittlichen Größe von Rimowa-, Samsonite- und Away-Gepäck ermittelt.