Transfer do Prahy

Feste und transparente Preise

Der Preis, den Sie bei der Bestellung sehen, ändert sich nicht mehr und gilt unabhängig von der Spitzenzeit zu diesem Zeitpunkt

Sichere und versicherte Fahrzeuge

Alle unsere Fahrzeuge sind für den Zweck des Taxifahrens versichert und entsprechen allen gesetzlich vorgeschriebenen Lizenzen

Ganz nach Ihren Konditionen

Wir passen uns voll und ganz Ihren Bedürfnissen an. Der Fahrer wird 10 Minuten im Voraus an der von Ihnen gewählten Adresse eintreffen

Využite náš rýchly, bezpečný a cenovo dostupný transfer do Prahy

transfer do prahy, transfer to prague, taxi vienna bratislava

Naše služby transferu do Prahy sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sme špecialisti na prepravu cestujúcich z Bratislavy do rôznych miest v Prahe a okolí. Naše vozidlá sú moderné, dobre udržiavané a vybavené všetkým potrebným vybavením pre pohodlnú a bezpečnú jazdu.

Existuje niekoľko výhod, ktoré transfer do Prahy ponúka:

S našimi službami transferu do Prahy sa nemusíte obávať oneskorení letov, alebo náročnej navigácie v neznámom meste. Náš skúsený vodič Vás privíta na letisku a bezpečne Vás dovezie priamo k Vášmu cieľu cesty.

Cena pre transfer Praha je u nás výhodná a začína už od 350 eur. Cena závisí od vzdialenosti a typu vozidla. Cenová ponuka je u nás transparentná a bez skrytých poplatkov, takže môžete byť istí, že sa Vám cena za transfer Praha nebude neskôr navyšovať.

Ak hľadáte spoľahlivý a bezpečný transfer do Prahy, neváhajte nás kontaktovať. Sme radi, že Vám poskytneme najlepšie možné riešenie pre Váš presun z Bratislavy do Prahy.

transfer do prahy, transfer to prague

Darüber hinaus erwarten Sie weitere Vorteile wie:

Schnäppchenpreise

Die Bestellung eines Transfers zum Flughafen Wien kann oft günstiger sein als andere Verkehrsmittel wie Taxi oder öffentliche Verkehrsmittel.

Flexibilität

Sie können aus einer Vielzahl von Fahrzeugtypen und Transportmöglichkeiten wählen, um Ihren Transfer individuell auf Ihre Bedürfnisse abzustimmen

Hoher Versicherungsschutz

Alle unsere Fahrzeuge sind für den Zweck des Taxifahrens versichert und wir verfügen auch über alle erforderlichen slowakischen und österreichischen Führerscheine.

Koľko stojí transfer do Prahy?

transfer to vienna airport, transfer na viedenske letisko, chauffeur service,

Business-Limousine

375€

transfer to vienna airport, transfer na viedenske letisko, chauffeur service,

Business-VAN

450€