Biznis VAN

Mercedes-Benz triedy V

Biznis Van Mercedes Benz triedy V je ideálnym vozidlom pre chauffeur service služby. Tento priestranný minivan je vyrobený s ohľadom na luxus a pohodlie cestujúcich. Vysoký komfort a moderné technológie robia z Mercedesu Benz V-Class najlepšiu voľbu pre skupinu cestujúcich, či väčšie množstvo batožiny.

moon chauffeur, bratislava vienna taxi

Vysoký štandard, žiadne kompromisy

Trieda V sa vyznačuje elegantným a sofistikovaným dizajnom, ktorý vám umožní pôsobiť profesionálne a elegantne. Interiér ponúka množstvo priestoru pre cestujúcich aj ich batožinu, čo z neho robí ideálne vozidlo pre služby, ako transfery z letiska, firemné cesty alebo konferencie.

S bezpečnosťou nikdy neexistuje žiadny kompromis, preto výrobca vozidiel Mercedes-Benz vybavil triedu V najmodernejšími bezpečnostnými prvkami, aby bola Vaša cesta pokojná a bezstarostná. Vozidlo obsahuje aktívne a pasívne bezpečnostné prvky, ako napríklad asistent jazdy, ktorý vám pomôže udržiavať bezpečnú vzdialenosť od ostatných vozidiel na ceste, systém upozornenia na nebezpečenstvo kolízie, ktorý vám dá varovanie v prípade nebezpečného priblíženia k inému vozidlu, a mnoho ďalších.

Nie ste istý vhodnou triedou vozidla? Prezrite si našu tabuľku povolenej batožiny

VEĽKOSŤ

 ROZMERY CM

10X Kabínový kufor

55×40×25

alebo 7X kufor strednej veľkosti (M)

66×44×27

alebo 6X kufor veľkej veľkosti (L)

75×52×31

alebo 5X kufor extra veľkej veľkosti (XL)

81×55×36

Maximálne povolené množstvo každého typu batožiny bolo určené na základe priemerných veľkostí batožiny Rimowa, Samsonite a Away.