O nás

V MOON Chauffeur meníme zaužívané zvyky bratislavských taxislužieb

Spoločnosť MOON Chauffeur Service ponúka individuálne riešenia v osobnej preprave profesionálnymi šoférmi. Naša vízia budúcnosti cestovania je ekologicky udržateľná a etická. Naša spoločnosť disponuje všetkými potrebnými licenciami a poisteniami pre výkon našej činnosti. Naše procesy sme nastavili s ohľadom na životné prostredie a preto je každá Vaša jazda karbon-neutrálna. Pridajte sa k nám na našej ceste k udržateľnému podnikaniu v Európe.

transfer na viedenske letisko, transfer to vienna airport, moon chauffeur, taxi from bratislava to vienna airport

Viac, ako 5 rokov v biznise

Naša spoločnosť MOON Chauffeur funguje od roku 2017. Za krátky čas sme si získali dôveru klientov z rôznych odvetí a odviezli sme niekoľko svetovo významných hostí, celebrít, či stovky služobne cestujúcich cestovateľov.

Naše prednosti

Staráme sa

O našich hostí a šoférov sa staráme s rešpektom. Dbáme na to, aby boli naše služby a support výnimočnými. Na našej komunite šoférov nám záleží.

 

Radi sa prispôsobujeme

Či už sa Vaše plány začali meniť počas hodinového prenájmu, alebo potrebujete prehodiť odchody hostí, náš ochotný dispečing je tu neustále pre Vás.

Sme čestní

Ku každému sa správame s vysokou úrovňou rešpektu – presne tak, ako by sme chceli, aby sa iní správali k nám. Vždy konáme čestne. Máme uzatvorené všetky dôležité poistenia a licencie.

 

Nastavujeme latku

Neustále hľadáme nové spôsoby, ako byť lepší. Našimi skúsenosťami a aj poučeniami z našich chýb meníme službu na zážitok. Sme tu preto, aby sme prekonali Vaše očakávania. 

 

Sme spoľahliví

Poskytujeme spoľahlivú službu . Získanú dôveru si udržujeme. Pracujeme so spoľahlivými šoférmi. Budujeme stabilní tím ľudí, ktorí sa na seba môžu navzájom spoľahnúť.

"Váš let neustále sledujeme a tak presne vieme kedy skutočne pristanete. Každé vyzdvihnutie je pre nás dôležité a jedinečné"

Pozrite si tiež

Letiskové transfery

Letiskový transfer je populárny medzi cestovateľmi po celom svete a ponúka niekoľko výhod 

Biznis riešenia

Použitie chauffeur service spolu s Mercedes-Benz poskytne klientom profesionálny a elegantný vzhľad

Blog

Inšpirácie ležia takpovediac na každom rohu. Pozrite sa či náhodou nejakú nenájdete aj v našom blogu .. 🙂