Biznis riešenia

Hľadáte spoľahlivého poskytovateľa osobnej dopravy pre firmy, či eventy? Potrebujete transfer na letisko, alebo osobného šoféra pre vašu služobnú cestu? Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálne a pohodlné služby na mieru za výhodné ceny.

moon chauffeur

Spoločnosti

Sme dôležitou súčasťou mnohých podnikov. Zabezpečujeme bezpečnú a spoľahlivú prepravu zamestnancov, partnerov alebo hostí počas pracovných ciest alebo podujatí.

doprava pre eventy, rick ross

Eventy

Šoférske služby pre eventy umožňujú bezpečnú a pohodlnú prepravu hostí počas podujatia. Okrem toho, profesionálny šofér môže byť pre organizátorov eventov výhodný aj z hľadiska logistiky a časového plánovania.

Cestovné agentúry

Šoférske služby pre cestovné agentúry sú dôležitou súčasťou mnohých zájazdov a pobytov.Šoféri sú trénovaní, aby poskytovali prvotriednu službu a mali detailnú znalosť miestnych ciest a pamiatok. 

Vedeli ste, že všetky naše cesty sú 100% karbon neutrálne?

Kliknite a pozrite sa, ako sa staráme o životné prostredie

Výhody použitia dopravy pre firmy

Pre firmy ponúkame rýchlu a spoľahlivú službu šoféra, ktorá Vám pomôžu ušetriť čas a zjednodušiť Vašu prácu. Pre eventy, ako sú konferencie, festivaly a iné podujatia, zabezpečíme prepravu ľudí tak, aby ste si nemuseli robiť starosti o logistiku.

Naše transfery na letisko sú plne prispôsobené Vašim potrebám, aby ste mohli cestovať pohodlne a bez stresu. Pre cestovné agentúry ponúkame profesionálnu dopravu pre ich klientov, či už ide o osobnú dopravu alebo transfer na letisko.

Náš tím skúsených vodičov s dlhoročnou praxou sa postará o vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si s nami stretnutie