Furgoneta empresarial

Mercedes-Benz Clase V

Biznis Van Mercedes Benz triedy V je ideálnym vozidlom pre chauffeur service služby. Tento priestranný minivan je vyrobený s ohľadom na luxus a pohodlie cestujúcich. Vysoký komfort a moderné technológie robia z Mercedesu Benz V-Class najlepšiu voľbu pre skupinu cestujúcich, či väčšie množstvo batožiny.

moon chauffeur, bratislava vienna taxi

Alto nivel, sin concesiones

Trieda V sa vyznačuje elegantným a sofistikovaným dizajnom, ktorý vám umožní pôsobiť profesionálne a elegantne. Interiér ponúka množstvo priestoru pre cestujúcich aj ich batožinu, čo z neho robí ideálne vozidlo pre služby, ako transfery z letiska, firemné cesty alebo konferencie.

S bezpečnosťou nikdy neexistuje žiadny kompromis, preto výrobca vozidiel Mercedes-Benz vybavil triedu V najmodernejšími bezpečnostnými prvkami, aby bola Vaša cesta pokojná a bezstarostná. Vozidlo obsahuje aktívne a pasívne bezpečnostné prvky, ako napríklad asistent jazdy, ktorý vám pomôže udržiavať bezpečnú vzdialenosť od ostatných vozidiel na ceste, systém upozornenia na nebezpečenstvo kolízie, ktorý vám dá varovanie v prípade nebezpečného priblíženia k inému vozidlu, a mnoho ďalších.

¿No estás seguro de cuál es la clase de vehículo adecuada? Consulte nuestra tabla de franquicia de equipaje

TAMAÑO

 DIMENSIONES CM

10X Kabínový kufor

55×40×25

alebo 7X kufor strednej veľkosti (M)

66×44×27

alebo 6X kufor veľkej veľkosti (L)

75×52×31

alebo 5X kufor extra veľkej veľkosti (XL)

81×55×36

La cantidad máxima permitida de cada tipo de equipaje se ha determinado en función de los tamaños medios de equipaje Rimowa, Samsonite y Away.