Ako si rezervovať Taxi na Schwechat?

Rezervácia taxi na Schwechat je cez náš formulár veľmi jednoduchá

Po kliknutí tlačidla Book now v našom menu sa Vám zobrazí náš jednoduchý formulár. Po vyplnení základných údajov, ako je dátum a čas vyzdvihnutia prejdite na adresy. Okrem adresy vyzdvihnutia a vyloženia si cez políčko + vedľa môžete zvoliť aj tzv. waypointy. Jedná sa o zástavky po ceste v prípade ak cestujete s viacerími priateľmi, či kolegami. 

rezervacia taxi na schwechat
business taxi

Výber preferovaného vozidla

V druhom kroku formuláru si vyberte vozidlo. Vybrať si môžete podľa počtu cestujúcich, množstva batožiny, alebo Vášho pocitu. V našej flotile nájdete tri druhy vozidiel. Mercedes – Benz triedy E vo verzii sedan a kombi a minivan rovnakej značky triedy V. Môžete si byť istí, že všetky naše vozidla majú potrebné licencie, či poistenie pre účel taxislužby. V druhom kroku máte tiež na výber rezervovať si až tri druhy detských sedačiek – vajíčko, detskú sedačku a podsedák. Všetky vymenované sedačky poskytujete zdarma, je ale nutné si ich vopred rezervovať.

Kontaktné údaje pri objednávke taxi na Schwechat

V treťom kroku zadajte Vaše údaje, ako sú meno, priezvisko, emailová adresa, telefónne čislo, číslo Vášho letu, či poznámku so zvláštym prianím. V sekcie ochrana osobných údajov môžete zistiť, ako s Vašimi osobnými údajme nakladáme. Okrem kontaktných údajov Vám ponúkame možnosť zadať aj fakturačné údaje. Pri online platbe kartou Vám vystavíme faktúru práve na Vami zadané fakturačné údaje.

book taxi to schwechat
taxi na schwechat

Sumár objednávky

V štvrtom kroku si môžete skontrolovať Vami zadané údaje. Tiež máte možnosť zadať zľavový kód. Pre zľavové kódy sledujte náš instagram, či svojich obľúbených influencerov. Ak je všetko v poriadku kliknite na tlačidlo Rezervovať.

Platba kartou za taxi na Schwechat ?

Ak ste si zvolili platbu kartou online budete presmerovaní na platbobnú bránu Stripe. Toto spojenie je šifrované a je nanajvýš bezpečné. Pri možnosti platby kartou, či hotovosťou vo vozidle tento krok ignorujte. Posledné čo Vám ostáva je už len počkať na svojho MOON šoféra :))

taxi na schwechat

Na záver nám už iba ostaváva popriať Vám šťastnú cestu na viedenské letisko s využitím našej služby taxi na Schwechat 🙂