Berline d'affaires

Mercedes-Benz Classe E

Biznis sedan Mercedes-Benz triedy E je populárna voľba pre Chauffeur Service služby. Táto luxusná limuzína je známa pre svoj elegantný dizajn, pokročilé technológie a vynikajúcy výkon, ktorý ju robí skvelou voľbou pre výkonných manažérov a obchodných profesionálov.

prenajom sofera

Haut niveau, sans compromis

Mercedes-Benz triedy E je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia pohodlie, bezpečnosť a štýl. S jeho priestranstvom a elegantne navrhnutým interiérom, môžu pasažieri počas cesty na letisko pohodlne pracovať, či relaxovať. Pokročilé bezpečnostné funkcie triedy E zabezpečujú hladkú a bezpečnú jazdu pre všetkých cestujúcich.

V našej spoločnosti MOON Chauffeur Service sa pyšnime tým, že ponúkame najlepšiu chauffeur service službu práve vozidlami Mercedes-Benz triedy E. Naši skúsení a profesionálni vodiči sú školení na poskytovanie prvotriednej služby, ktorá zaručuje, že naši klienti dorazia na svoje miesto v pohodlí a štýle. Od prepravy na letisko až po obchodné stretnutia a špeciálne podujatia, ponúkame širokú škálu chauffeur service služieb, ktoré sú prispôsobené jedinečným potrebám našich klientov.

 

Vous n'êtes pas sûr de la classe de véhicule appropriée ? Consultez notre tableau des franchises bagages

TAILLE

 DIMENSIONS CM

3X Kabínový kufor

55x40x25

alebo 2X kufor strednej veľkosti (M)

66×44×27

alebo 1X kufor veľkej veľkosti (L)

75×52×31

alebo 1X kufor extra veľkej veľkosti (XL)

81×55×36

Le nombre maximum autorisé pour chaque type de bagages a été déterminé en fonction des tailles moyennes des bagages Rimowa, Samsonite et Away.